Zaznacz stronę

Historia

Firma rodzinna JMK Computerate Sp. z o.o. została założona w kwietniu 2006 roku przez  Jarosława Ogorzałka oraz dwóch jego synów Marcina i Krzysztofa

Współtworzymy rzeczywistość

Nasze produkty Mecenas.iT, JMK-CRM, JMK-TFI codziennie wspierają rozwój polskich firm. Do naszych systemów każdego dnia loguje się ponad 21.000 osób

Łączymy doświdczenie z innowacyjnością

łączymy ponad 35-letnie doświadczenie z innowacyjnością. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość swoich produktów i usług. Pod koniec 2012 roku nasza firma została Laureatem Rankingu Firm Rodzinnych.

Kreujemy przyszłość

Od 2014 roku w Zarządzie, największego w Polsce Stowarzyszenia firm rodzinnych, Inicjatywa Firm Rodzinnych zasiada Krzysztof Ogorzałek. Jarosław Ogorzałek od 2010 roku pełni funkcję w Sądzie Koleżeńskim Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, a od 2014 roku Członka Sądu Koleżeńskiego w IFR.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Jesteśmy członkiem Inicjatywy Firm Rodzinnych

Jesteśmy

Jarosław Ogorzałek

Jarosław Ogorzałek

Prezes Zarządu

w latach 1982 – 1989 był zatrudniony w Banku Pekao S.A., najpierw w Wydziale Informatyki I/O, a od 1984 roku w Departamencie Informatyki Centrali Banku. W kwietniu 1989 roku rozpoczął pracę w Softbank S.A. (obecnie Asseco Poland S.A.), współtworząc firmę od podstaw. Pełnił w niej kolejno funkcje Dyrektora Generalnego Członka Zarządu (1989 – 1997), Wiceprezesa Zarządu ds. Produkcji (1997-1999), Wiceprezesa Zarządu, Dyrektora ds. Nadzoru Właścicielskiego (1999-2002), Wiceprezesa Zarządu ds. Ekonomicznych (2002-2004). Od 2010 roku pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Sądu Koleżeńskiego Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, a od 2014 roku jest Członkiem Sądu Koleżeńskiego Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.
Od kwietnia 2006 roku jest Prezesem Zarządu firmy JMK Computerate.

Marcin Ogorzałek

Marcin Ogorzałek

Wiceprezes ds. Rozowju Produktów

jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych na kierunku Computer and Electrical Engineering. . W 2003 roku odbył staż zawodowy w zakresie tworzenia aplikacji biznesowych w firmie IFS North America w Cleveland, Ohio.
Od kwietnia 2006 roku jest Wiceprezesem Zarządu firmy JMK Computerate.

Krzysztof Ogorzałek

Krzysztof Ogorzałek

Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży

Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. Wraz z pozostałymi Członkami Zarządu współtworzy JMK Computerate Sp. z o.o. od pierwszego dnia istnienia firmy. Studiował psychologię w zarządzaniu oraz marketing.
Od czerwca 2014 roku Członek Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.